Zadaj sobie jedno pytanie….

Zacznijmy od spraw naprawdę ważnych – moje reporterskie wycieczki to bowiem tylko kaprysy wolnego czasu, a istotne naprawdę jest to, że wreszcie są: książki do nauki angielskiego i innych przedmiotów. Dla każdego dzieciaka! O szczęście niepojęte….

 

 

Są sprawy fundamentalne do nauczenia!

 

Eskimoska i koleżanka też dostały swoją:)

 

Tak, radość ogromna, po obu stronach – tak dzieci jak i nauczycieli, bo teraz będzie nam łatwiej współdziałać. Niemniej – bez tablicy i pokazywania – cudów przy książce nie będzie, więc pracy nam nie zabraknie;)

 

Jeszcze w nawiązaniu do wczorajszego wpisu: dziś sytuacja w Jordanii spokojna, właściwie wygląda tak, jakby się nic nie działo, no może poza faktem, że około 150 osób jest w tymczasowo zatrzmanych, bo wzywało do obalenia monarchii. Co by było, gdyby u nas po każdej manifestacji chciano zatrzmać każdego, kto skanduje hasła: Tusku – ustąp, Kaczyński – zrezygnuj, Pawlak odejdź (o, pardon, on sam się próbuje wymiksować)? Dopiero by się działo…

 

I właściwie tyle dziś.

 

No może jeszcze jedno. Przeglądałem „stare” zdjęcia w telefonie, bo coś tam muszę podkasować i znalazłem jedno takie, które mi przypomniało, na jakiej podstawie dokonuję wyborów w życiu. Nie, żebym zapomniał totalnie, ale miło sobie siebie odświeżyć:

 

Ja wiem, że nie marnuję czasu. Miłe uczucie:)

 

 

1 komentarz do “Zadaj sobie jedno pytanie….

  1. hania wolińska

    hallo to ja, co my tutaj możemy dla tej nauki zrobić? Powiedz jak dotrzeć do instytucji,ludzi, którzy organizują pomoc – kupują te książki np., a co by można jeszcze?
    PS Pawlak już się wystornował, a Januszek dziś gryzie w nocy paznokietki co by tu wymyślić i jak się przed rządem wybronić – wybacz, że żyjemy tu bardzo swojskimi tematami. daj znać jak nastroje – nie chciałbym, żebyś został korespondentem wojennym, pozdrawiam

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s